• +421 905 505 697 (po-pia 8-16h)
  • info@thesox.eu
thesox

O nás

Sme tím mladých, správne uletených a primerane serióznych ľudí, ktorí ti ponúkajú jedinečné dizajnovky ktoré ti ten výnimočný pocit doprajú.

Počul si o vplyve farieb na našu náladu?

Áno, ono to skutočne funguje! Určite si zažil že jasne žlté oblečenie vo výklade ti vyčarovalo úsmev na tvári, alebo zelená farba ťa dokázala upokojiť a povzbudiť. Je vedecky dokázané, že niektoré z farieb majú schopnosť pôsobiť na našu dušu. Skús si predstaviť jasne modrú farbu priezračného mora,  zelenú farbu trávy a lesov, hnedú zem, žltý piesok na púšti, či hru farieb pri západe slnka... Pôsobenie farieb na náš organizmus je teda evidentné – a my sme sa rozhodli účinky farieb zakomponovať do niečoho praktického, do niečoho, čo máš neustále pri sebe, do ponožiek. Každá farba má svoj potenciál, svoju kvalitu a úlohu. Je na tebe ktorú kombináciu si vyberieš.

Pri dizajne našich ponožiek sme pečlivo vyberali a kombinovali farby vždy tak, aby odrážali naše každodenné nálady.  Je už len na tebe či si na začiatok dňa zvolíš crazy farby, pretože ideš von s rovnako crazy kamošmi alebo skôr farby ktoré ti pomôžu zvládnuť náročný deň, ktoré ťa upokoja a budú balzamom na tvoju dušu.

Farby a dizajn nie je to jediné na čom sme si dali záležať. Kladieme veľký dôraz na kvalitu našich ponožiek, preto sú naše výrobky SLOVENSKÉHO pôvodu.

Dúfame, že vás naša myšlienka oslovila, pri každom dizajnovom produkte sa dozviete čo v sebe skrývajú farby ponožiek... Tak smelo do toho :)

Slovenská výroba

Záleží nám na kvalite našich produktov. Ponúkame Vám široký sortiment dizajnových ponožiek od certifikovaného slovenského výrobcu. Zaručujeme prvotriednu kvalitu tovaru ktorý si u nás zakúpite.

Dlhoročné skúsenosti

Spolupracujeme so slovenskou firmou ktorá sa zaoberá výrobou ponožkového tovaru vyše 20 rokov.

Spolupráca

Máme pre Vás pripravené rôzne možnosti spolupráce. Vítame akékoľvek nápady z Vašej strany. Sme schopní prispôsobiť výrobu Vašim požiadavkám. Pri veľkoodbere je individuálny prístup k zákazníkovi samozrejmosťou.